آموزش بافت دستکش و مچ‌بند با قلاب

فیلم‌های آموزش گام به گام بافت دستکش و مچ‌بند قلاب بافی

اگر دوست دارید که برای روزهای سرد سال، دست‌های گرمی داشته باشید بافت انواع دستکش بافتنی یک ایده خیلی جذاب و دوست داشتنی هست. در این صفحه می‌توانید به مجموعه آموزش‌های بافتنیا دسترسی داشته باشید که انواع مچ‌بند و دستکش بافتنی را دارد.

 

همه آموزش‌ها به صورت بج به رج هست و همه ریزه‌کاری‌های بافت یک دستکش یا مچ‌بند قلاب بافی را یاد می‌گیرید.

فهرست آموزش‌های بافت دستکش با قلاب رایگان در بافتنیا

برای دسترسی سریع به آموزش‌های بافت دستکش و مچ‌بند بافتنی به زبان فارسی روی آموزش دلخواه خودتان بزنید:

آموزش بافت دستکش و مچ‌بند با قلاب

جیک جیک مستونت بود، فکر زمستونت هم بود؟ برای روزهای سرد، داشتن چیزی که دست‌های آدم رو حسابی گرم نگه داره عالیه. در اینجا گام به گام به شما آموزش می‌دیم که چطور برای خودتون دستکش یا مچ‌بند بافتنی درست کنین.

آموزش بافت دستکش ساده با قلاب

دستکش بافتنی با قلاب یکی از آموزش‌هایی هست که خیلی از شما عزیزان درخواست داده بودین. این شما و این آموزش بافت دستکش ساده با قلاب بافی به زبان فارسی و به صورت فیلم آموزش گام به گام. در آموزش امروز به صورت رج به رج بافت دستکش با قلاب رو به شما آموزش می‌دیم و با هم یک جفت دستکش را می‌بافیم.

 

دستکش بافتنی ما دخترانه و پسرانه ندارد و بسته به رنگ و اندازه هر کسی می‌تواند از آن استفاده کند. امیدواریم از آموزش بافت دستکش با قلاب لذت ببرید و در روزهای سرد سال دل و جان‌تان گرم و سرزنده باشد. تندرستی و سلامتی شما عزیزان آرزوی قلبی ماست.

آموزش بافت دستکش بافتنی با قلاب میتن
دانلود فیلم آموزش بافت دستکش ساده با قلاب بافی

آموزش بافت دستکش بافتنی / مچ بند بافتنی یا دستکش قلاب بافی بدون انگشت

چند هفته پیش یک ویدئوی آموزش بافت دستکش بافتنی رو آماده و منتشر کردیم که خوشبختانه خیلی مورد توجه شما عزیزن و علاقه‌مندان به بافتنی و قلاب بافی قرار گرفت؛ برای همین چند ویدئوی بافتنی دیگه هم در نظر گرفتیم که امروز یکی از اون آموزش‌های دستکش قلاب بافی که به اون مچ بند بافتنی هم می‌گن رو منتشر کردیم. این دستکش بافتنی قرمز و خوشگل تقدیم شما.

 

بافت این دستکش بافتنی کار ساده‌ای هست و در اون از پایه بست و بافت پایه ساده استفاده کردیم. بافت قسمت کشباف این دستکش قلاب باقی بدون انگشت یه کمی زمان‌گیر هست اما در عوض باقی قسمت‌ها رو سریع می‌تونین پیش ببرین.

آموزش بافت دستکش بدون انگشت با قلاب
دانلود فیلم آموزش بافت مچ بند بافتنی یا دستکش قلاب بافی بدون انگشت

آموزش بافت دستکش قلاب بافی بدون انگشت یا مچ بند بافتنی

سلام به همه دوستداران هنر زیبای بافتنی و قلاب بافی. قبل از شروع فصل زمستان با آن برف‌های دوست‌داشتنی بهتر است برای خودمان دستکش بافتنی ببافیم و برای برف‌بازی آماده باشیم. این آموزش بافت دستکش قلاب بافی ما، یک دستکش بافتنی بدون انگشت است که در فصل پاییز هم کاربرد دارد. این آموزش بافتنی ساده است و حتما از بافتن آن با نخ کاموای رنگی رنگی لذت خواهید برد.

 

من برای بافت این دستکش بافتنی از نخ کاموای اکریلیک استفاده کردم. شما می‌توانید از هر کاموایی که دوست دارید با هر ترکیب رنگ دلخواه استفاده کنید. بهتر است برای بافتن این دستکش قلاب بافی بدون انگشت از دو قلاب متناسب با نخ کاموا بهره ببرید. قلاب‌ها باید نیم سایز با هم تفاوت داشته باشند، قلاب کوچکتر برای بافت کشباف مچ دست و قلاب بزرگتر برای بقیه دستکش قلاب بافی استفاده می‌شود. اما اگر احیانا دو قلاب ندارید، می‌توانید با یک قلاب هم این دستکش بدون انگشت بافتنی را ببافید.

 

این شما و این هم آموزش بافت دستکش بافتنی با قلاب…

دستکش بافتنی — دستکش قلاب بافی بدون انگشت یا مچ بند بافتنی با قلاب
دانلود فیلم آموزش بافت دستکش قلاب بافی بدون انگشت یا مچ‌بند بافتنی با قلاب
دکمه بازگشت به بالا