آموزش قلاب بافی از پایه برای مبتدیان

فیلم‌های مقدماتی قلاب بافی

قلاب بافی هنری دوست داشتنی است که علاقه مندهای بسیار زیادی در سراسر دنیا داره. برای شروع کار و آماده شدن برای بافت انواع بافتنی و قلاب بافی لازم هست تا یک‌سری از بافت‌های اولیه و اصولی را در قلاب بافی بلد باشیم. در این صفحه از بافتنیا تمام این فیام‌های آموزشی مهم را برای شما آماده کرده‌ایم.

 

فهرست آموزش‌های بافت مبانی قلاب بافی با کاموا در بافتنیا

برای دسترسی سریع به آموزش‌های مبانی قلاب بافی برای مبتدیان به زبان فارسی روی آموزش دلخواه خودتان بزنید:

آموزش قلاب بافی از پایه

برای شروع لذت بردن از بافت عروسک قلاب بافی یا بافت کلاه بافتنی و شال گردن بافت و… لازم هست که یک سری اصول اولیه رو حسابی وارد بشید. برای همین تماشا کردن فیلم‌های ویدئویی آموزش قلاب بافی از پایه رو به همه شما تازه‌کارها توضیه می‌کنیم:

آموزش بافت زنجیره و پایه کوتاه با قلاب

در این ویدئوی آموزشی بافتنیا به سراغ آموزش اصول قلاب‌بافی رفتیم و قراره که آموزش قلاب بافی از پایه رو گام به گام با هم یادبگیریم. در این آموزش با هم بافت زنجیره و پایه کوتاه رو یاد می‌گیریم.

 

این، اولین فیلم آموزشی از مجموعه آموزش قلاب‌بافی مبتدی هست و ویدئوهای بیشتری به این لیست پخش اضافه میشه. با یادگیری این بافت‌های کاربردی می‌تونید کارهای خیلی خوب و قشنگ و حرفه‌ای رو با قلاب‌بافی ببافید و در هنر بافتنی برای خودتون استاد بشید.

 

آموزش بافتنی با تماشای ویدئوهای آموزشی کانال بافتنیا راحته و همه ویدئوها هم کاملا رایگان در دسترس شما عزیزان هست.

دانلود فیلم آموزش بافت زنجیره و پایه کوتاه در قلاب بافی

آموزش بافت پایه ساده در قلاب بافی

سلام دوستان خوبم به بافتنیا خوش اومدین، خوشحالم که ویدئوهای آموزش قلاب بافی از پایه رو دوست دارین به همین خاطر این مجموعه آموزش‌های قلاب بافی برای مبتدی رو ادامه میدم تا انواع بافت رو یاد بگیرین و بافتنی‌های خوشگل درست کنین. تو این ویدئو آموزش بافت پایه ساده رو با هم می‌بینیم.

 

اگه بافت پایه ساده رو بلد باشید می‌تونید جاهای مختلفی از اون استفاده کنین. این یکی از بافت‌های پایه در قلاب‌بافی هست که حتما باید بدونین و بلد باشین.

 

یادتون نره آموزش‌ها رو لایک کنید.

دانلود فیلم آموزش بافت پایه ساده در قلاب بافی

آموزش بافت پایه بلند در قلاب بافی

همراهان خوب بافتنیا سلام، خیلی خوشحالم که ویدئوهای آموزش بافتنی با قلاب رو دوست دارین و هر روز داره تعداد همراهان‌مون بیشتر میشه. خیلی خوبه که برای حمایت از ما، بافتنیا رو به دوستان و اقوام و آشناهاتون معرفی کنین. بیایید امروز با یه ویدئوی دیگه از سری آموزش قلاب بافی برای مبتدی‌ها همراه بشیم و به سراغ آموزش بافت پایه بلند بریم.

 

تو این ویدئو آموزش بافت پایه بلند رو با هم یاد می‌گیریم. این نوع بافت در جاهای مختلفی کاربرد داره و از بافت‌های پایه‌ای و مهم در قلاب بافی هست که حتما حتما باید بدونین و خوب بلد باشین.

 

یادتون نره آموزش‌ها رو لایک کنید.

دانلود فیلم آموزش بافت پایه بلند در قلاب بافی

آموزش بافت پایه دوبل در قلاب بافی

سلام به مجموعه آموزش قلاب بافی مبتدی و سری فیلم‌های قلاب بافی و بافتنی خوش اومدین. برای شروع کار و انجام بافتنی با قلاب آماده هستید؟ برای اینکه بتونیم قلاب بافی های زیبایی داشته باشیم و از پس هر الگو و نقشه‌ای بربیاییم، باید یک سری بافت‌های اولیه رو به خوبی بدونیم. امروز با هم به سراغ بافت پایه دوبل با قلاب می‌ریم و اون رو با هم یادمی گیریم. با بافتنیا و آموزش بافت پایه دوبل قلاب بافی همراه باشید…

 

بافت پایه دوبل در قلاب بافی کار سختی نیست، فقط باید کمی حوصله داشته باشید و با دقت، مطابق با اونچه که در فیلم آموزشی مشاهده می‌کنید بافت رو انجام بدین. راستش، این قلاب بافی و بافت پایه دوبل با قلاب چیزی نیست که شما، همراه عزیز، از پسش برنیایین.

 

بیایید، روش بافت پایه دوبل رو با هم ببینیم…

دانلود فیلم آموزش بافت پایه دوبل در قلاب بافی

آموزش بافت حلقه جادویی با قلاب

سلام دوستان همراه، امروز با یک آموزش بافتنی و قلاب بافی از پایه خدمت شما رسیده‌ایم. بافت حلقه جادویی در قلاب بافی یکی از موارد مهم برای بافت عروسک با قلاب با کیفیت است. البته حلقه جادویی قلاب بافی کاربردهای بیشتری دارد، اما از آنجا که بسیاری از مخاطب‌های بافتنیا به دنبال بافت عروسک با قلاب بافی هستند، توصیه می‌کنیم حتما با این نوع از حلقه زدن آشنا شوید.

 

در این فیلم آموزش بافتنی به شما دو روش بافت حلقه جادویی را در بافتنی و قلاب بافی آموزش می‌دهیم. حتما ویدئو را تا انتها تماشا کنید.

 

اگر اولین بار هست که می‌خواهید حلقه جادویی در قلاب بافی را کار کنید، توصیه می‌کنیم چند مرتبه این فیلم کوتاه آموزش بافتنی را ببینید.

دانلود فیلم آموزش بافت حلقه جادویی در قلاب بافی

آموزش افزایش و کاهش در قلاب بافی

سلام به همه همراهان بافتنیا. در این فیلم آموزش بافتنی به سراغ آموزش قلاب بافی از پایه رفتیم و دو مورد از مفاهیم کلیدی در قلاب بافی با کاموا را با هم مرور می‌کنیم. در این ویدئوی تازه از بافتنیا آموزش افزایش دانه در قلاب بافی را در کنار آموزش کاهش دانه در قلاب بافی را با هم خواهیم دید.

 

اگر می‌خواهید در آموزش‌های عروسک بافی مهارت بیشتری داشته باشید حتما این آموزش افزایش دانه و کاهش دانه در قلاب بافی را ببینید و روی آن مسلط شوید.

دانلود فیلم آموزش افزایش و کاهش در قلاب بافی

دکمه بازگشت به بالا